Esencia Kariet


Kde bolo, tam bolo , už tomu bude pomaly 20 rokov, kedy som brigádovala v jednom čarodejníckom obchodíku a zadívala som sa na prvý balíček Tarotov. Pamätám si, akoby to bolo včera, ako ma lákal a veľmi som túžila ho otvoriť. V tom čase to boli najdrahšie karty a znamenali väčšinu mojej vtedajšej výplaty. Ale vedela som, že ju dám práve do nich. Teda , ak mi ich nikto nevyfúkne. A nestalo sa. Karty si ma počkali. V momente, kedy som otvorila tento balík týchto záhadných obrázkov, začalo sa bádanie. Mala som dojem, že si s nimi akosi prirodzene rozumiem, vykladala som kamarátkam, na náhodných akciách , náhodným ľuďom a zvláštne bolo, že reakcie boli vždy veľmi priaznivé. Potom som ich na čas odložila, no dnes
s láskou spoznávam ďalšie a ďalšie a príbehy do seba zapadajú. 

pozn.: už je pre Vás k dispozicii aj kurz Mysterium Tarotových kariet v sekcii - Pre Vás - Kurzy


ŠEPOT HVIEZDNEJ DUŠE

Na úvod si dovolím upozorniť Vás, že toto nie je výklad pre každého. Ak Vás zaujíma skôr pozemská téma - vývoj vzťahu, či práce, a podobne, potom sa radšej mrknite na Orákulum Zrkadla.

Ak Vás zaujíma hlbšia podstata Vašich vtelení, ak Vás zaujímajú posolstvá Vašej Duše a jej časti z rôznych časti vesmíru, je to práve Šepot Hviezdnej Duše. Andromeda, Orión, Plejády, Lýra, Sírius, ..?  Čo je potrebné integrovať z Vašich väzieb práve z Hviezd? 

Aké posolstvá Vaša Duša na takejto hlbokej úrovni potrebuje práve teraz počuť?

Z akých hviezdnych systémov pochádzate?

Na aké témy sa aktuálne máte zamerať?

Čo potrebujete počuť , aby ste sa posunuli ďalej?

V tomto čítaní bude obsiahnutá aj STARSEED NUMEROLÓGIA, kde sa cez čísla pozrieme na to, ako je Váš dátum prepojený s jednotlivými hviezdnymi národmi.


Energetická výmena je 66 eur

ak si želáte aj individuálny channelingový odkaz + 11 EurVESMÍRNY ODKAZ DUŠE

Tento výklad je určený všetkým, ktorí hľadajú SMER na svojej súčasnej ceste. Výklad funguje bez otázok, dozviete sa , kam Vás Vaša duša povoláva , a čo je potrebné si na tejto ceste uvedomiť.

Cena výkladu je 36 eurORÁKULUM ZRKADLA  


Nespracovaná minulosť, aktuálna situácia a čítanie budúcnosti maximálne na dobu 6 mesiacov. Bola Vaša osudová láska v minulosti , alebo Vás len čaká? Kedy a ako objavíte svoje najväčšie dary?

K tomuto výkladu patrí aj čítanie z tarotových kariet na 3 konkrétne otázky. (prosím formulujte otázky čo najpresnejšie – napríklad "ako sa bude vyvíjať vzťah s týmto človekom? , čo ku mne cíti dotyčná osoba? , čo ma čaká v práci? ,…..)
Taktiež vo výklade získate Výklad posolstiev bytostí vyšších sfér na aktuálnu situáciu a čítanie z orákulí zvolených presne na mieru podľa Vašej situácie.


Orákulum zrkadla je veľký výklad z troch velkych častí, kde každá ma samostatný výpovedný charakter  (predpokladaná dĺžka výkladu je min.60 min)

možnosti objednávky  :
audio nahrávka Energetická výmena 69 Eur
video nahrávka - vymena 77 Eur. 


 

 


DARY DUŠE
  

Ide o veľmi hlboký,  transformačný výklad.
Spája sa s konkretne pomenovanými darmi Vašej Duše za pomoci Anjelského Tarotu a silnými orákulovými odkazmi, ktoré v sebe nesú aktivačné posolstvá. 
Každý z nás je občas v slepej uličke,  občas bez viery v seba samého.  Tento "z neba zoslaný" výklad je tu práve na to, aby Vám v tej tme posvietil. Obsahuje tiež veľmi intuitívne odkazy, ktoré práve na Vašej ceste počuť máte.


Energetická výmena je 50 Eur 


POSOLSTVÁ TOTÉMOVÝCH STRÁŽCOV
docasne nedostupné  

Zo svojho šamanského učenia som sa naučila pracovať s totémovými zvieratami, ktoré nám ochraňujú jednak svetové strany, ale aj naše vnútro. Tento výklad Vám poslúži na získanie posolstiev o Vašich najväčších duchovných výzvach, o ceste k cieľu, ako nájsť radosť v srdci a zostať verní svojim pravdám, pozrieme sa , ktoré zviera ochraňuje Váš ženský , či naopak mužský princíp, a mnoho ďalších krásnych a hlbokých posolstiev.