O mne

"Len schopnosť nazrieť do svojho vnútra je cestou k nájdeniu kľúča k zmyslu bytia" (Simi)

Kde bolo tam bolo, žilo jedno dievčatko, ktoré vždy vedelo, že je tu niečo viac. Viac než sa učí v škole, viac než informácie, ktoré dostáva v rámci nášho systému, viac než zamestnanie, ktoré vykonáva. Odjakživa cítilo, že má dar.

Kdekoľvek sa toto dievča pohlo, vnímalo silu energie, to, že sme súčasť akéhosi celku, ktorý vlastne popísať nedokázalo, ale vedelo, že to tak JE. Cítilo, že chce pomôcť, aj keď  vtedy ešte netušilo ako, vedelo to.

Ako čas plynul a životné skúsenosti sa nabaľovali, na chvíľu pozabudlo, ako to vlastne vnímalo .

Zabudlo na ten čarovný svet plný kúzel, čarovný svet nekonečnej energie, ktorú naciťuje priamo zo zdroja. Nechalo sa zlákať na rôzne chodníčky, ktoré ju viedli všade, len nie k jasnému smeru.

Vlastne…

Ten cieľ tam bol, aj keď sa to takto nejavilo. 😊

Po mnohých rokoch hľadania, sa jej narodilo dieťatko. Dieťatko,
ktoré ju prinútilo zastaviť sa a začať sa rozpamätávať . Po dlhých , prebdených nociach začalo navštevovať rôzne webináre
a vzdelávať sa. "Veď čo s tým časom, keď aj tak nespím?" vravelo si …

A jedného dňa to prišlo , TEN DEŇ , kedy sa objavili odpovede na mnohé otázky. Silné zverbalizovanie všetkých tých darov,
ktoré v sebe nieslo. Pochopila svoju potrebu pomôcť každému, kto to potrebuje. Rozsvietilo svoju dušu aby mohlo svietiť do tmy aj ostatným.

Teší ma moji milí, moje meno je Simi , certifikovaný Spiritual Life Coach ,a s láskou budem Vašim kompasom po pátraní vo Vašej mape.