Esencia čísel

NUMEROLÓGIA

Moja láska, moja vášeň, moje odpovede.

Mohla by som tu hodiny písať o tom, čo všetko dokážeme z čísel pochopiť o sebe, svojom partnerovi, kolegovi, priateľke, či v neposlednom rade o svojom dieťati, ktoré je tak odlišné, než sme boli kedysi my… ale nebudem . Nebudem písať pretože aj ja sama, keď hľadám informácie, idem sa zblázniť z nekonečného scrollovania stránky , kým prídem k podstate.
Tak ak chcete porozumieť sebe a svojmu okoliu , tu Vám prinášam to, čo robím denno-denne s obrovskou láskou.


Tu sa písal počiatok pochopenia tej túžby objavovať rôzne alternatívne smery a pomáhať stovkám a verím, že čoskoro už aj tisíckam ľudí . Pochopila som, že moje životné číslo 7 ma vedie cez rôzne "zapeklité" skúsenosti práve k úlohe liečiteľa. Pochopila som svoje výzvy, na ktorých musím vedome pracovať ale aj silné stránky, na ktorých dokážem stavať pevné základy. A to prinášam aj mnohým z Vás.


🌟 GALAKTICKÝ DEKODÉR🌟

coming soon  

Kým ste na úrovni Duše? Akú cestu máte za sebou v podobe Vašej Hviezdnej minulosti?

Viete, že existuje odpoveď na otázku, prečo sa Vám celý život zdalo, akoby ste tu boli na návšteve? Viete, že dokážete pochopiť svoje pocity, ktoré sa Vám na najhlbšej úrovni premietajú a Vy ich racionálne nedokážete pochopiť?

Čo ak by som Vám povedala, že existuje odpoveď aj na to, prečo sa ocitáte v karmických vzťahoch?

Čo ak Vám poviem, že možno prichádzate z Kráľovských hviezd a patríte k tzv. "galaktickej šľachte"?

Čo ak Vám poviem, že v sebe nesiete nádherné dary a schopnosti napríklad z Plejád?

Ak Vás zaujíma, ktorými hviezdami, hviezdnymi systémami, či dokonca galaxiami ste putovali, Galaktický dekodér tu bude čoskoro pre Vás. :)

Môžem s láskou povedať veľké ĎAKUJEM VESMÍRU, že mi zaslal toto učenie, pretože som sa za život stretla s rôznymi interpretáciami, no až teraz vidím skutočne celú tú púť a dokážem pochopiť to, čo mi predtým nedávalo význam.

Mojim najčistejším zámerom je, aby sa k Vám dostávali informácie o Vás samotných také, ktoré Vám dokážu na Vašej ceste pomôcť pochopiť Vašu najhlbšiu podstatu. Informácie, ktoré Vás zbytočne neprivedú k ešte väčšiemu zmätku, také, ktoré dokážete spracovať. 

s Láskou sa budem tešiť na to, keď bude aj tento Galaktický dekodér k dispozícii pre tých z Vás,  ktorí majú vedomie rozšírené za hranice tejto planéty. 
🌟 IKARNAČNÝ DEKODÉR🌟  

Po dlhých rokoch skúmania a bádania rôznych smerov, ako je západná, východná, karmická, staroegyptská numerológia,  kvantová astrológia, starodávne učenia o číslach, som sa rozhodla vytvoriť pre Vás špeciálnu službu, ktorou tento Dekodér je.
Pozrieme sa na podrobnú analýzu Vašich vzácnych kódov, ako hovorievam "do špiku kosti". Prax mi ukazuje, že význam Inkarnačného dekodéra v sebe zahŕňa dôležité posolstvá pre túto inkarnáciu.  Dozvedáme sa v ňom o hlavných druhoch výziev, tém, ktoré ste prišli na túto Zem v tejto podobe riešiť. Čo ste si priniesli na spracovanie Tu a Teraz a tiež pochopenie veľkých darov, ktorým častokrát stačí zverbalizovanie, aby ste si ich uvedomili. Častokrát to v sebe niekde hlboko vieme, no možno pod vplyvom rôznych zranení z detstva nedokážeme uveriť tomu, že je to ozaj tak. 

Spojenie mojich doterajších poznatkov z rôznych numerologických smerov,  kvantovej astrológie a karmickej numerológie, Cesty životného čísla podľa starovekého učenia a samotný PLÁN  DUŠE, v ktorom sa pozriete na svoj príbeh z pohľadu staroegyptskej numerológie, dozviete sa napríklad aj svoj Vstupný Inkarnačný kód, hlavné karmy, osobné aj partnerské a mnoho ďalšieho je silné prepojenie mnohých informácií a dáva Vám veľmi vzácny kľúč k svojej duši a svojej inkarnácii.  KĽÚČ K POCHOPENIU INKARNÁCIE.

- numerologický rozbor, Kvantovú astrológiu, Karmický PIN KÓD a cestu životného čísla podľa starovekého učenia dostanete prostredníctvom MP3 nahrávky

- PLÁN DUŠE - pdf

- Váš Energetický Avatar - jpg


Pri Objednávke prosím napíšte do poznámky:
- čas , dátum a miesto Vášho narodenia 
- celé meno a priezvisko (ak ste vydatá alebo ste menili meno z rôznych dôvodov,  tak aj to)
 
 Ku každému dekodéru odo mňa získavate aj Váš vlastný energetický portrét v podobe avatara (tí z Vás, ktorí viete, aké Orákulum aktuálne tvorím, tak portrét bude v takom formáte)


DO POZNÁMKY PROSÍM UVEĎTE JEDNU Z NASLEDUJÚCICH MOŽNOSTÍ (do poznámky pri objednávke mi prosím napíšte, či ste mali numerologický rozbor u mňa vyhotovený a ak áno, tak či bol rozšírený o Kvantovú astrológiu)


Uľahčí nám to celý proces 🌟🫂 
 
Energetická výmena

🌟 INKARNAČNÝ DEKODÉR  189 Eur

🌟 V prípade, že ste u mňa už mali Osobnostný rozbor   149 Eur 
🌟V prípade, ak ste mali aj rozbor, aj Kvantovú astrológiu  132 Eur

 
Teším sa na túto našu naozaj veľmi obšírnu spoločnú cestu. 🌟 KARMICKÝ DEKODÉR 🌟  

V živote sa Vám môžu diať rôzne neľahké skúšky. Niekedy môžete mať dokonca pocit , že sa cyklíte v rovnakých  vzťahoch, situáciách, zdravotných problémoch a iných zápletkách. Pre mnohých z Vás, ktorí čítate tieto riadky , nebude cudzie, že Vaša duša neexistuje len od tejto inkarnácie . Veríte v tie minulé? Veríte v to, že duša je večná? Že môže mať za sebou, desiatky, stovky .... inkarnácií? Áno? 
Potom asi pripúšťate možnosť,  že v niektorých z nich ste nemuseli byť len tí dobrí a šlachení. Že ste mohli zažiť aj náročné situácie , pri ktorých ste sa zaprisahali na to. či ono... možno ste vyriekli aj vyjadrenie v zmysle "toto si vyriešim v budúcom živote"  , nuž -a v krásnom medzipriestore tvoríte plán lekcií na svoju ďalšiu inkarnáciu a wualaaa.. navolíte si čas, súradnice a ide sa na to :)
Každé číslo Vášho dátumu sa spája s nejakými karmami.  Aké sú? Čo znamenaju aj ich  kombinácie s ostatnými číslami Vášho dátumu?  Váš horoskop nám poukazuje na to, aká bola energia minulej inkarnácie a čo je lekciou súčasnej. Na to, čo potrebujete spracovať, čo zostalo nedokončené. Ukazuje tiež na identitu Vašej duše. na lekcie rodovej línie. 
Spojenie kvantovej astrológie a karmickej numerológie je kľúč. Kľúč k porozumeniu vlastnému životu a svojej duši. Kľúč k tomu, ako sa z toho konečne dostať von. KĽÚČ K POCHOPENIU KARMY.

Pri Objednávke prosím napíšte do poznámky:
- čas , dátum a miesto Vášho narodenia 
- dátum narodenia osoby , s ktorou si želáte zistiť Vašu spoločnú karmu
- ak si potrpíte na nejaké oslovenie , napíšte aj to
- ak máte stredné meno, tak aj to
- ak si želáte zistiť zdedenú karmu,  meno a priezvisko rodičov. (u matky rodné priezvisko) 
 
Želate si tiež uvoľnenie náročných aspektov formou kvantového liečenia? .

Ku Karmickému  dekodéru je možnosť objednať si aj Odkazy rodových línií a Vašich sprievodcov.


DO POZNÁMKY PROSÍM UVEĎTE JEDNU Z NASLEDUJÚCICH MOŽNOSTÍ


Uľahčí nám to celý proces 🌟🫂 
 
Energetická výmena

🌟 KARMICKÝ DEKODÉR  111 Eur

🌟KARMICKÝ DEKODÉR + KVANTOVÉ LIEČENIE ŤAŽKÝCH ASPEKTOV 122 Eur (111+11) 
🌟KARMICKÝ DEKODÉR + VÝKLAD POSOLSTIEV PREDOŠLÝCH LÍNIÍ A SPRIEVODCOV  144 Eur (111+33) 
🌟KARMICKÝ DEKODÉR KOMPLET 155 Eur

 
Teším sa na našu spoločnú cestu. OSOBNOSTNÝ ROZBOR

Ktoré sú Vaše najsilnejšie stránky? Čo sú naopak tie výzvy, ktoré Vás ťahajú dole? Aký je Váš potenciál? V akom roku Osobnej ročnej vibrácie sa teraz nachádzate a čo to pre Vás znamená? Je vo Vašom dátume viac mužskej, či ženskej energie a čo to reálne znamená v tomto našom 3D svete? Aké máte dary? Ako ich viete použiť? …..a mnoho ďalšieho sa dozviete práve tu.

Cena rozboru je 59 Eur

NOVINKA :  Vhľad do svojho horoskopu cez nastroj Kvantovej astrológie - prinesie Vám info o tom, akú energiu ste si priniesli z minulej inkarnácie , čo je Vašou misiou pre tento život . Čím a kým ste na úrovni duše, kde je Vaša cesta k šťastiu a ďalšie perličky:) 
Výmena za celý tento rozbor spolu s osobnostným numerologickým rozborom je 85 Eur   (možnost aj osobitne za 30 Eur)
POZOR - POTREBNÝ ČAS A DÁTUM NARODENIA  


KARMICKÉ TROJUHOLNÍKY

Život sa nám opakovane deje v 9 ročných cykloch , v ktorých prechádzame cez osobné ročné vibrácie. Tieto vibrácie sú zamerané na konkrétne oblasti, niektoré roky sú jednoduchšie, iné naopak ťažšie, avšak aj z tých dokážeme vyťažiť mnoho, pokiaľ vieme ako. Okrem iného sa od nášho veku duchovnej dospelosti dostávame do 4 karmických trojuholníkov v ktorých sa tieto osobné ročné vibrácie dejú. Každý tento vibračný cyklus nesie so sebou témy, v ktorých sa dané obdobie bude odohrávať Váš život a udalosti v ňom. Tento cyklus dokáže ovplyvniť aj osobnú ročnú vibráciu. A ako , dozviete sa tu.

Cena rozboru je 40 Eur


NUMEROLÓGIA MENA + ZDRAVIE

Nie je to len dátum narodenia, ktorý nám hovorí tak veľa o Vašich danostiach. Je ním aj Vaše meno a vďaka jeho analýze sa dozviete napríklad o svojich šťastných rokoch, obdobiach , kedy radšej nič nezačínať. Dozviete sa tiež veľa o tom, na čo si dať pozor v rámci zdravia. Vydaté dámy pozor! Získaním nového priezviska sa Vám mení vibrácia, pravdepodobne ste to už viaceré postrehli. Toto je ten dôvod.

Cena rozboru je 33 Eur


ARKANUM alebo TAJOMSTVO OSUDU

Toto Vám pomôže pozrieť sa na to, či sa vo Vašom živote skrýva výzva (ak áno, aká konkrétne) alebo či ste predurčená /-ý vyhrávať.

Cena rozboru 22 Eur


ČÍSLO POTREBY DUŠE

Niekedy volanie môžete cítiť inde, než je Vaše poslanie napríklad v rámci životného čísla. Prečo to tak je? Pretože každá duša má svoj urgent a za ním nás poháňa. Toto Vám pomôže uchopiť túto energiu a presmerovať ju tak, aby sa Vám lepšie darilo.

Cena rozboru je 22 Eur


BALANCE NUMBER

Každý z nás má svoje výzvy v konkrétnych veciach. Toto číslo Vám pomôže pochopiť, čo je Vašou potrebou pri zvládaní týchto výziev a hovorí o tom, ako to urobiť.

Cena rozboru je 22 Eur


ROZBOR PARTNERA a KOMPLETNÝ PARTNERSKÝ ROZBOR

Ach tá láska nebeská, však? Všetci sme naozaj jedineční, každý má svoj vlastný spôsob, akým sa prejavuje. Možno Vás na partnerovi hnevá, že nie je taký vrúcny , taký empatický, možno manuálne zručný? Je toho naozaj veľa, avšak práve prostredníctvom tohto rozboru získaš odpovede na to, čo je pre neho prirodzené a čo nie. Zistíš ako je na tom Vaša kompatibilita. Občas sú to karmické vzťahy, pri ktorých aj vo vnútri vieme, že to je nekonečný kolotoč, a aj keď vieme, že by sme chceli niečo iné, nevieme odísť.

Na druhej strane však môžete získať pochopenie a otočiť svoju optiku , pretože s porozumením a poznaním je omnoho jednoduchšie rozhodnúť sa, či dokážete

pokračovať.

Cena rozboru je 79 Eur


NUMEROLÓGIA DIEŤAŤA

Ak máte aj Vy dieťatko , ktoré sa narodilo po roku 2000, určite ste si všimli, ako veľmi odlišné tieto detičky sú. Veľakrát ich onálepkujeme rôznymi "ADHD, ADD ,….atď." no sú to vzácne bytosti , ktoré prichádzajú na túto planétu s neskutočným potenciálom a je nesmierne dôležité , aby sme to poznali a začali k nim pristupovať ako vzácnym darom.
Všetky odpovede dostanete vysvetlené práve tu

Cena rozboru je 40 Eur


Zvýhodnené balíčky

Osobnostný + rozbor partnera a partnerský komplet 123 Eur
v pripade rozšíreného osobnostného rozboru +20 Eur /osoba 

Osobnostný + karmické trojuholníky + partnerský rozbor komplet 159 Eur

 v pripade rozšíreného osobnostného rozboru

 +20 Eur /osoba

K balíčkom je aj rozbor dieťaťa v hodnote 40 Eur zDARma

(v prípade, že deti ešte nemáte po konzultácií sa dohodneme na inom dare)

V prípade , že sa rozhodnete pre konkrétny rozbor, prosím uviesť do predmetu o aký pôjde a do textu Celé meno (aj za slobodna) a dátumy narodenia.

Pozn.: Všetky rozbory dostávate formou MP3 nahrávky. Je možné dohodnúť si individuálny telefonát, v prípade záujmu je potrebné to uviesť do formulára a ozvem sa Vám s bližšími podmienkami