Esencia uzdravenia tela


Okrem toho, že potrebujeme spracovávať kopec nahromadených a zranených miest v podvedomí, netreba zabúdať,
že sme stále bytosti žijúce na planéte v 3D realite a je nutné pozerať sa aj na svoje telo. Zranenia, ktoré sme zažili
aj na psychickej úrovni sa nám časom premietnú aj na tele.
A ako anjel k nám prichádza Miška , ktorá svojou úžasnou cestou zažila zázrak uzdravenia na vlastnej koži.

Som nesmierne šťastná za to, že ju tu v Esencii Duše máme.
 

Uzdravenie tela s Miškou

Získajte moje odborné poradenstvo a zistite, aká zmena vo vašom stravovaní je pre vás najvhodnejšia! S online konzultáciou, trvajúcou 60 minút, budete mať prístup k personalizovanému a profesionálnemu poradenstvu. Pomôžem Vám preskúmať váš súčasný stravovací režim a navrhnem optimálne zmeny, ktoré vám môžu pomôcť dosiahnuť zlepšiť váš súčasný zdravotný stav.

Pred dohodnutým termínom konzultácie, vám odošlem na email diagnostický dotazník, ktorý mi po vyplnení odosielate späť.

Počas konzultácie sa budeme venovať nasledujúcim bodom:

  • Analýza súčasného stravovania: Preskúmam váš súčasný jedálniček, stravovacie návyky, získam tak kompletný obraz o vašom stravovaní.
  • Identifikácia cieľov: Spoločne určíme vaše zdravotné ciele.
  • Personalizované odporúčania: Na základe analýzy vašich potrieb a cieľov vám poskytnem individuálne odporúčania týkajúce sa stravovania a životného štýlu. Budeme sa zaoberať vhodnými potravinami, vyváženými jedálnymi lístkami, prípadne doplnkami stravy.
  • Plán akcií: Spoločne vytvoríme plán konkrétnych krokov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele. Poskytnem vám návody, tipy a triky, aby ste mali vžd.y jasnú predstavu o tom, ako postupovať.

Po konzultácii, vám na váš email odosielam "po-konzultačné" informácie, nájdete tam skutočné príčiny vašich problémov, všetko to čo sme na konzultácii prebrali, takže si nemusíte počas nej nič zapisovať a samozrejme obsahuje aj náhľad do vašej psychosomatiky a moje odporúčania.

Moje online poradenstvo je pohodlné a prispôsobené vašim potrebám. Môžete si vybrať čas, ktorý vám vyhovuje, a stretnúť sa so mnou z pohodlia vášho domova.

 Energetická výmena za túto krásnu starostlivosť  je  55 Eur💫

 Extra : Receptár od Mišky zostavený z úžasných a zdravých pokrmov, pri ktorých si celú cestu môžete užívať s radosťou a spokojnými chuťovými pohárikmi :). Pri zakúpení v rámci poradenstva je jeho cena 13.99, mimo poradenstvo 17.99  Eur.