Esencia uzdravenia duše


Toto je veľmi individuálna kapitola, ktorú budem dopĺňať postupne a nie je rozhodne pre každého. :)

Ako šaman ohňa iniciovaný u peruánskych šamanov so zameraním na uzdravenie tienistých stránok Vám dokážem pomôcť so spracovaním rôznych záležitostí na generačnej úrovni, kde sa nachádzajú rôzne "rodinné prekliatia" typu : ochorenia, rôzne sľuby , dohody duše , ale aj duší. Čoskoro pripravujem práve na toto pripraviť aj rôzne meditácie, pri ktorých pôjdeme do hĺbin . Zároveň aj individálne sessions, pri ktorých sa môžete už teraz zbaviť nánosov Vášho rodu, a oslobodiť tým aj Vaše budúce generácie, ale aj Vašich predkov.

Ďalšou mojou obľúbenou témou je práca s tieňom,  natoľko len ich liečením dokážeme prísť k oslobodeniu a ľahkosti,  ktorú v živote chceme zažívať.  Veď konieckoncov,  na to sme tu 😊 .

Aktuálne ponúkam:


SHADOW WORK


  Každý z nas zažil v zivote náročné skúšky. Prešli sme rôznymi zraneniami , častokrát prameniacimi už z detstva. Veľakrát už jedna jediná veta v úvode nášho života dokáže spôsobiť traumu, ktorá nás neskôr núti cykliť sa a nedokázať manifestovať život tak, ako si ho želáme. V čase vzniku týchto tráum si vytvoríme niečo, čo potlačíme a to nazývame tieňom. V tomto procese tieto tiene hľadáme a vytiahneme ich na povrch, aby sme zjednotili stratené časti. 
Cena tohto sprevádzanie je 69 Eur/hod
Extra : Šamanská ceremónia púšťania a uzdravenia tienistej stránky 22 Eur
Vesmírny odkaz duše 22 Eur
*služby si môžete nakombinovať podľa volania 

ODHÁĽ SVOJU MAPU

Toto je šamanská uzdravovacia ceremónia, pri ktorej odhalíme, ako máte nastavenú svoju vnútornú mapu, z ktorej si tvoríte svet. Dokážeme posvietiť
na Váš prístup k sebe, ale aj k iným a taktiež
tým napomôcť tomu, ako budete tvoriť budúcnosť.

Táto ceremónia pozostáva z online videocallu,
kde spoločne urobíme ceremóniu a tiež dostanete výklad totémových strážcov (viac info k výkladu
v sekcií Esencia kariet)

Cena je 99 Eur

OBRAD LONA


  

Ženy uz po mnohé desaťročia,  ak nie stáročia  potláčali svoju silu následkom útlaku z vonka. Všetky negatívne emócie udžiavali vo svojom lone . To spôsobuje nie len nedostatok sily na tvorbu života ale častokrát aj zdravotné problémy , práve v oblasti lona .
Prinášam Obrad lona pochádzajúci z rodovej línie šamaniek z Amazónie na prekódovanie tohto nastavenia. Je to jednoduché zasvätenie , aby bolo dostupné všetkým ženám

Cena zasvätenia videa je 22 Eur.
Osobne, online call 53 Eur .

 
 

SPÁJANIE SA S VYŠŠÍM JA A ENERGETICKÝ ŠTÍT

To, s čím sa prirodzene rodíme , sa nám po čase vzdiaľuje. Či už je to spôsobené roznymi limitujucimi presvedčeniami, uverením v to, ze niečo nedokážeme, spojenie s našším Vyšším ja sa nám časom vytráca. Dve videá, ktoré získate Vám ukážu, akým spôsobom si získať odpovede od svojho Vyššieho Ja a následne technikou Emočného kódu zistíte. či ste pred negativnymi energiami chránení , alebo nie.  Dostanete inštruktáž, ako si aktivujete energetický štít kedykoľvek budete potrebovať.

Energetická výmena  je 33 Eur.